G. Benedikt Le Choco podšálek k šálku CHC1711

150 

Katalogové číslo: 2769 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Elegantní bílý podšálek k šálku CHC1711 z kolekce La Choco od značky G. Benedikt.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Le Choco podšálek k šálku CHC1711

Cena za G. Benedikt Le Choco podšálek k šálku CHC1711 je 150 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Le Choco podšálek k šálku CHC1711 dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Le Choco podšálek k šálku CHC1711 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2769.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Atlantis 100 ml šálek s podšálkem, G. Benedikt Josefine 150 ml šálek Beatrix s podšálkem, Lázeňská káva Ambassador 250 ml šálek, G. Benedikt Atlantis 110 ml šálek s podšálkem