G. Benedikt Time 330 ml šálek vysoký

278 

Katalogové číslo: 2840 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Vysoký porcelánový šálek z kolekce Time od světoznámého G. Benedikt. Šálek o velikosti 330 ml je vhodný na latte pořádnou dávku čaje. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Time 330 ml šálek vysoký

Cena za G. Benedikt Time 330 ml šálek vysoký je 278 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Time 330 ml šálek vysoký dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Time 330 ml šálek vysoký – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2840.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Bond – 80 ml Espresso cup and saucer – Yellow, Acme Espresso Range Medium Tulip Cup Whale 170 ml, G. Benedikt Josefine 190 ml šálek s podšálkem, Loveramics Egg – Cafe Latte 300 ml Cup and Saucer – Basil