Georgia Ramon Brasil Mléčná 60 % BIO

180 

Katalogové číslo: 2788 Kategorie:
Značka: Georgia Ramon

Popis

Kakao pro tento bar je odrůdy Trinitario a pochází z amazonské Brazílie. Dodává ji společnost COOPOAM, Cooperativa de Produtos Orgânicos da Amazônia.

Adresa družstva je na Rodovia Transamazônica, v km 100. Tato silnice vede přímo amazonským deštným pralesem.
Fotografie kakaa je vzdálena 30 km.

Složení: kakaová hmota, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, surový třtinový cukr
Chuť: Bylinné a mléčně krémové, červené a tropické ovoce, med, rum.

Zaručeně bez lepku
Obsahuje mléko. Může obsahovat stopy ořechů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Georgia Ramon Brasil Mléčná 60 % BIO

Cena za Georgia Ramon Brasil Mléčná 60 % BIO je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Georgia Ramon Brasil Mléčná 60 % BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Georgia Ramon Brasil Mléčná 60 % BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2788.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Auro – Saloy Tmavá 70%, Čokolandia Čokoládová sada – Retro PC, Čokolandia Čokoládová sada – Harry, Čokolandia Čokoládová sada – Pirát