Georgia Ramon Mléčná 75% – Shadow Milk BIO

180 

Katalogové číslo: 2192 Kategorie:
Značka: Georgia Ramon

Popis

Mléčná čokoláda se 75% kakaa a 25% mléka – zcela bez přidaného cukru. Vysoké procento a přesto s jemným charakterem. Krémová, silná a plná vůně.

Společnost ÖKO Caribe, kterou založili Gualberto Acebey Torrejon a Adriano de Jesus Rodriguez, úzce spolupracuje se 180 kakaovými farmáři. Objem exportu je na místní podmínky poměrně skromný. Funguje to však velmi dobře, protože ÖKO Caribe úzce spolupracuje se zemědělci a platí jim výrazně vyšší ceny. V roce 2017 společnost ÖKO Caribe také podpořila zemědělce semenáčky kakaa, aby jim poskytla větší pěstitelskou plochu a vyšší příjem.

Obsah kakaa: 75%

Složení: kakaová hmota, sušené plnotučné mléko (25%), kakaové máslo

Výrobce: Eco Caribe

Odrůda kakaových bobů: Trinitario

Pražení: střední

Bezlepkový

Může obsahovat stopy ořechů

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Georgia Ramon Mléčná 75% – Shadow Milk BIO

Cena za Georgia Ramon Mléčná 75% – Shadow Milk BIO je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Georgia Ramon Mléčná 75% – Shadow Milk BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Georgia Ramon Mléčná 75% – Shadow Milk BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2192.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládová sada – Motorkář Jawa, Čokolandia Čokoládové nářadí – auto sada Audi č. 2, Čokolandia Čokoládová sada – Farmář č. 2, Čokolandia Ford – Čokoládový znak