Georgia Ramon Panama Tmavá 72 % BIO

180 

Katalogové číslo: 2782 Kategorie:
Značka: Georgia Ramon

Popis

Kakaové boby pocházejí z Finca Quebrada Limòn, která se nachází na úplném západě Panamy, nedaleko hranic s Kostarikou. Díky projektům zalesňování se tam ve smíšeném pěstování daří 100% čistému, rafinovanému kakau Trinitario a nyní také nabízí vzácným zvířatům a rostlinám opět chráněné místo.

Složení: kakaové boby, surový třtinový cukr, kakaové máslo

Odrůda kakaa: trinitario

Chuťový profil: Nádherně aromatický, přesto květinově jemný. Je intenzivní, aniž by rušila kyselost, a je doprovázena dřevitým tónem s oříškovými nuancemi.

Zaručeně bez lepku

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Georgia Ramon Panama Tmavá 72 % BIO

Cena za Georgia Ramon Panama Tmavá 72 % BIO je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Georgia Ramon Panama Tmavá 72 % BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Georgia Ramon Panama Tmavá 72 % BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2782.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Beran – Čokoládové znamení zvěrokruhu, Čokolandia Mercedes – Čokoládový znak s formulí, Čokolandia Čokoládová sada – Donuty, Millésime Peru 55% s karamelem a soleným máslem BIO