GUATEMALA SHB EP SANTA CLARA – zrnková káva, 100g

128 

Katalogové číslo: 15310100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Cokoli děláte srdcem, děláte dobře. Možná přesně tohle si říká rodina Zelaya, která se kávě věnuje s vášní a pokorou zároveň. Na úrodných jižních svazích Volcán de Agua pěstuje kávovníky už čtvrtá generace farmářů. Ve stínu, na zdravé půdě a v blízkosti původních stromů i keřů. Speciální káva ze Santa Clary patří k mimořádně oblíbeným. Najdete v ní sladkost, kyselkavost, plnost a čokoládovou hladkost. Je přesně taková, s jakou chcete prožít den.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí GUATEMALA SHB EP SANTA CLARA – zrnková káva, 100g

Cena za GUATEMALA SHB EP SANTA CLARA – zrnková káva, 100g je 128 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o GUATEMALA SHB EP SANTA CLARA – zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. GUATEMALA SHB EP SANTA CLARA – zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15310100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: INDONESIE SULAWESI SULOTCO ESTATE BIO – zrnková káva, 1000g, PAPUA NOVA GUINEA (PNG) Sigri Estate zrnková káva, 1000g, BRAZÍLIE YELLOW B. FAZENDA DA LAGOA, 100g, ZAMBIA AA zrnková káva, 50g