Hario Buono konvice 1,0l

996 

Katalogové číslo: 305 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Potřebujete konvici, která Vám pomůže s přípravou kávy? Přesně tohle je konvice vyrobena pro Vás. Poslouží jak v domácnostech, tak v profesionálních provozech.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario Buono konvice 1,0l

Cena za Hario Buono konvice 1,0l je 996 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario Buono konvice 1,0l dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario Buono konvice 1,0l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 305.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Konvice s husím krkem - Užijte si luxusní šálek čaje s naší kategorií konvic s husím krkem - elegantní a praktická volba pro každého, kdo ocení kvalitní design a dokonalou funkčnost. Podobné produkty: Barista Space Pour-Over konvice 550 ml fialová, Brewista Artisan matná bílá, Barista Space Pour-Over konvice 550 ml oranžová, Hario Smart G konvice 1400 ml černá