Harley Davidson – sada v luxusním dřevěném balení – Čokolandia

1 029 

Katalogové číslo: 2541 Kategorie:
Značka: Čokolandia

Popis

Originální čokoládová sada Harley vyrobena z vynikající čokolády s obsahem min. 58 % kakaa v luxusním dřevěném balení

Ruční výroba. Každý kus je originál, proto může být barevně i váhově mírně odlišný

Čokoláda je zabalena v ručně vyráběném luxusním dřevěném balení.

Opravdu ze dřeva.
Ručně vyrobeno v České republice

Složení: kakao min. 58 %, kakaové máslo, cukremulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka, barveno: E555, E551, E172, E132, E110, E129. Barviva E110 a E129 mohou ovlivnit činnost a pozornost dětí.

Alergeny: sójový lecitin

Naše čokoláda je bez lepku a přidaných tuků

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Harley Davidson – sada v luxusním dřevěném balení – Čokolandia

Cena za Harley Davidson – sada v luxusním dřevěném balení – Čokolandia je 1029 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Harley Davidson – sada v luxusním dřevěném balení – Čokolandia dozvědět více informací?

Ano můžete. Harley Davidson – sada v luxusním dřevěném balení – Čokolandia – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2541.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokoládový dobrman – Čokolandia, Čokoládové nářadí – sada nářadí s velkými kleštěmi č. 3 – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová sada – Stolní tenis č. 2, Čokoládová sluneční soustava – Čokolandia