Heavy Tamper 55 mm základna tamper na kávu

500 

Katalogové číslo: 2967 Kategorie:
Značka: Heavy Tamper

Popis

Základna tamperu značky Heavy Tamper o průměru 55 mm.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Heavy Tamper 55 mm základna tamper na kávu

Cena za Heavy Tamper 55 mm základna tamper na kávu je 500 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Heavy Tamper 55 mm základna tamper na kávu dozvědět více informací?

Ano můžete. Heavy Tamper 55 mm základna tamper na kávu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2967.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší tampery na kávu - Užijte si dokonalé aroma kávy s našimi tamperami! Vyzkoušejte nejlepší kávové zážitky s perfektně upěchovanou kávou díky našim kvalitním tamperům v různých velikostech a designech. Podobné produkty: Motta Tamper 54 mm hnědý, Puqpress Q2 58,3 mm automatický tamper, Heavy Tamper Classic Jatoba rukojeť pro tamper na kávu, Motta Easy Tamper 57 mm stříbrný