Hiroia Jimmy

5 499 

Katalogové číslo: 4535 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Zápasíte s místem pro váhu a s menší váhou špatně vidíte čísla na displeji? Obojí vyřeší chytrá váha Hiroia Jimmy. Její odnímatelný displej ukazuje data přípravy kávy v reálném čase. Přitom je magnetický pro umístění na to správné místo, aby byl na očích.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hiroia Jimmy

Cena za Hiroia Jimmy je 5499 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hiroia Jimmy dozvědět více informací?

Ano můžete. Hiroia Jimmy – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4535.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Digitální váhy na kávu - Už nikdy nezkazíte svou kávu! S digitálními váhami na kávu dosáhnete dokonalé chuti a přesnosti při přípravě vašeho oblíbeného nápoje. Podobné produkty: Timemore Basic Pro, Timemore Black Mirror Basic Plus, Rhinowares Coffee Gear Brew, Acaia Pyxis Ultralight