HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MASALA CHAI, 50g

59 

Katalogové číslo: 13260050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Zahoďte předsudky, otevřete mysl a nalaďte chuťové pohárky. Tato horká čokoláda je speciální ve všech ohledech. Za prvé je namíchána z kakaa mimořádné kvality a třtinového cukru špičkových parametrů a za druhé jsme ji dochutili přírodním aroma vskutku originálním. Kdo nezná masalu, směs kardamomu, skořice, zázvoru a dalšího exotického koření, měl by to rychle napravit. S čokoládou vytváří kompozici doslova podmanivou.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MASALA CHAI, 50g

Cena za HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MASALA CHAI, 50g je 59 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MASALA CHAI, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MASALA CHAI, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 13260050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Horká čokoláda - Podobné produkty: Horká čokoláda – Arašídové máslo, 500g, HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO, 100g, HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – SKOŘICE , 1000g, HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO, 1000g