Huskee Charcoal 180ml 4 kusy

1 200 

Katalogové číslo: 5215 Kategorie:
Značka: Huskee

Popis

Ekologický kelímek na kávu a čaj, díky kterému ušetříte přírodu od jednorázových kelímků. Huskee cup v malé velikosti 180 ml je elegantní a odolný zároveň. Udrží teplotu kávy a čaje mnohem déle než klasické jednorázové kelímky. Ukažte, že životní prostředí ve kterém žijete, vám není jedno. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Huskee Charcoal 180ml 4 kusy

Cena za Huskee Charcoal 180ml 4 kusy je 1200 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Huskee Charcoal 180ml 4 kusy dozvědět více informací?

Ano můžete. Huskee Charcoal 180ml 4 kusy – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5215.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší cestovní hrnky na kávu - Vydejte se na cesty s chutí! S našimi cestovními hrnky na kávu si můžete užít oblíbenou kávu kdekoliv a kdykoliv. Stylový design a praktické provedení zaručují, že vaše káva bude vždy horká a připravená k pití. Vyberte si z naší široké nabídky a vyražte na dobrodružství s chutí! Podobné produkty: Huskee Natural 240ml, Loveramics Nomad – Mug 250ml – Ivory, KeepCup Original Clear Moonshine S 227 ml, KeepCup Brew Cork Black S 227 ml