Ibiškový květ – tmavý – 200g

89 

Katalogové číslo: 8596157015285 Kategorie:

Popis

Ibiškový květ v cukrovém roztoku – jedlá dekorace

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ibiškový květ – tmavý – 200g

Cena za Ibiškový květ – tmavý – 200g je 89 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Ibiškový květ – tmavý – 200g dozvědět více informací?

Ano můžete. Ibiškový květ – tmavý – 200g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8596157015285.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dekorace na dort - Podobné produkty: FunCakes jedlé sušené květiny – Poupě růže – 9g, DeKora – Set dekorační figurka – Prasátko Peppa + kolotoč, Zápich do dortu – Pár v srdci, Dekora dekorační sada – Frozen II.