Idroprep tamper 58,4 mm černý

1 890 

Katalogové číslo: 5326 Kategorie:
Značka: Idroprep

Popis

Představujeme vám zcela nový a revoluční tamper Idroprep! Tento tamper o průměru 58,4 mm v sobě má zabudovanou speciální inovativní gelovou podložku, která díky své mimořádné měkkosti a přizpůsobivosti dokáže jednoduše a rovnoměrně upěchovat kávu ve vašem portafilteru.  

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Idroprep tamper 58,4 mm černý

Cena za Idroprep tamper 58,4 mm černý je 1890 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Idroprep tamper 58,4 mm černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Idroprep tamper 58,4 mm černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5326.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší tampery na kávu - Užijte si dokonalé aroma kávy s našimi tamperami! Vyzkoušejte nejlepší kávové zážitky s perfektně upěchovanou kávou díky našim kvalitním tamperům v různých velikostech a designech. Podobné produkty: Motta Tamper 57 mm červený, Heavy Tamper Classic Wenge 50 mm, Heavy Tamper Classic Wenge 51,5 mm, Motta Tamper 52 mm hnědý