INDIE ROBUSTA PARCHMENT AB BIO – zrnková káva, 500g

415 

Katalogové číslo: 14130500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Krásná robusta v BIO kvalitě z indického regionu Wayanad okouzlí plnou, čokoládově zemitou chutí i vysokým obsahem kofeinu. Můžete ji degustovat samostatně, nebo přimíchat k oblíbené arabice. Získáte unikátní espresso směs dle vlastní fantazie. Pohrajte si s kyselostí, dochutí i cremou. Kombinujte sklizeň různých plantáží. Tahle robusta vás bude bavit.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí INDIE ROBUSTA PARCHMENT AB BIO – zrnková káva, 500g

Cena za INDIE ROBUSTA PARCHMENT AB BIO – zrnková káva, 500g je 415 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o INDIE ROBUSTA PARCHMENT AB BIO – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. INDIE ROBUSTA PARCHMENT AB BIO – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14130500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva Robusta - Podobné produkty: Robusta Java – zrnková káva, 1000g, ROBUSTA KAMERUN BOYO – zrnková káva, 250g, Robusta Java – zrnková káva, 50g, ROBUSTA GUATEMALA EL PACIFICO, 100g