INDONESIE SULAWESI SULOTCO ESTATE BIO – zrnková káva, 500g

485 

Katalogové číslo: 14140500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Indonésie je třetím největším producentem kávy na světě. Na nekonečné plantáže kávovníků narazíte při toulání po ostrovech Jáva, Sumatra a Sulawesi. Právě na jeho kopcovitém jihu se rozkládá region Toraja. Vysazování kávovníků, péče o ně a sklizeň vyžadují od místních farmářů značné nasazení. Přesto se právě v těchto místech rodí arabika plné, čokoládovo-ovocné chuti a v BIO kvalitě. Oblíbená všude, nejvíce však v Japonsku.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí INDONESIE SULAWESI SULOTCO ESTATE BIO – zrnková káva, 500g

Cena za INDONESIE SULAWESI SULOTCO ESTATE BIO – zrnková káva, 500g je 485 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o INDONESIE SULAWESI SULOTCO ESTATE BIO – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. INDONESIE SULAWESI SULOTCO ESTATE BIO – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14140500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: BRAZÍLIE YELLOW B. FAZENDA DA LAGOA, 250g, NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 500g, MEXICO CHIAPAS SWISS WATER DECAF BIO – zrnková, 500g, NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 1000g