KACAU – Limeta, zázvor a černý pepř Tmavá 74 %

180 

Katalogové číslo: 2235 Kategorie:
Značka: KACAU

Popis

KACAU – 74% tmavá čokoláda s limetou, zázvorem a černým pepřem

Tato čokoládová pochoutka je osvěžující směsí chutí a výrazných vůní kombinující klasické lehké koření s jemnými citrusovými příchutěmi limetky.

Složení: kakaová hmota, třtinový cukr, zázvor (13,79%), limetkový esenciální olej (0,14%) a černý pepř éterický olej (0,07%)

Kakao minimálně: 74 %

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KACAU – Limeta, zázvor a černý pepř Tmavá 74 %

Cena za KACAU – Limeta, zázvor a černý pepř Tmavá 74 % je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KACAU – Limeta, zázvor a černý pepř Tmavá 74 % dozvědět více informací?

Ano můžete. KACAU – Limeta, zázvor a černý pepř Tmavá 74 % – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2235.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládový klíč, Georgia Ramon Panama Tmavá 72 % BIO, Čokoládová sada – Bankéř (Velká) – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová sada – Kovboj