KACAU – Mango, růžová sůl Tmavá 74 %

180 

Katalogové číslo: 2237 Kategorie:
Značka: KACAU

Popis

KACAU – 74% tmavá čokoláda s růží,Quinoa, ostružinou a pekan ořechy

Tato zajímavá čokoládová tyčinka obsahuje tradiční ekvádorské příchutě, jejichž výsledkem je náznak soli, která je dokonale sladěna se sladkostí manga.

Složení: kakaová hmota, třtinový cukr, mango (11,55%),růžová sůl (1,45%)

Kakao minimálně: 74 %

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KACAU – Mango, růžová sůl Tmavá 74 %

Cena za KACAU – Mango, růžová sůl Tmavá 74 % je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KACAU – Mango, růžová sůl Tmavá 74 % dozvědět více informací?

Ano můžete. KACAU – Mango, růžová sůl Tmavá 74 % – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2237.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Standout Chocolate Single Origin – India Idukki 70% | Čokolandia.cz, Čokolandia Čokoládová sada – Vánoční překvapení č. 4, Čokolandia Čokoládová sada – Škola č. 1, Čokolandia Čokoládová sada – Donuty