KeepCup Helix Original Twilight M 340 ml

679 

Katalogové číslo: 4474 Kategorie:
Značka: KeepCup

Popis

První ekologický znovu použitelný, barista friendly hrnek na světě. KeepCup z kvalitního plastu udrží váš nápoj teplý po dobu několika hodin. Je tedy skvělým společníkem na cesty. Kelímky jsou k dostání v mnoha barevných variantách a velikostech.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KeepCup Helix Original Twilight M 340 ml

Cena za KeepCup Helix Original Twilight M 340 ml je 679 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KeepCup Helix Original Twilight M 340 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. KeepCup Helix Original Twilight M 340 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4474.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termohrnky, termosky, cestovní hrnky na kávu - Žhavá káva v chladných dnech i na cestách? S našimi termohrnky, termoskami a cestovními hrnky si můžete užít své oblíbené nápoje vždy a všude. Teplotu si můžete nastavit podle svého gusta a užít si tak perfektní chuť kávy nebo čaje kdykoliv a kdekoliv. Podobné produkty: Frank Green Ceramic Silver White 295 ml, KeepCup Original Black M 340 ml, MiiR Growler Black 950 ml, Frank Green Ceramic Gold Pink 295 ml