KEŇA KAINAMUI AA – Micro Lot, 1000g

1 124 

Katalogové číslo: 12161000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Více než tři čtvrtiny keňské kávy pěstují drobní farmáři. Právě proto je sklizeň každé plantáže jedinečná. Příznivci unikátních chutí a speciálních vůní si mohou vybírat. V případě arabiky z farmy Kainamui se jim dostane kávy s plným tělem, velmi příjemnou citrusovou kyselinkou a něžným čokoládovým závěrem. Mikrolot z úpatí Mount Kenya patří k nejpopulárnějším kávám této nádherné africké země.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KEŇA KAINAMUI AA – Micro Lot, 1000g

Cena za KEŇA KAINAMUI AA – Micro Lot, 1000g je 1124 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KEŇA KAINAMUI AA – Micro Lot, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. KEŇA KAINAMUI AA – Micro Lot, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12161000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: MALAWI PB – zrnková káva, 1000g, BRAZÍLIE SANTOS NY2 17/18 FINE CUP ALFENANS DULCE, 50g, KOLUMBIE EXCELSO MEDELIN BIO zrnková káva , 50g, ETHIOPIA SIDAMO GRADE1 zrnková káva, 250g