Kinto Day Off termoska oranžová 500 ml

1 099 

Katalogové číslo: 5200 Kategorie:
Značka: Kinto

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kinto Day Off termoska oranžová 500 ml

Cena za Kinto Day Off termoska oranžová 500 ml je 1099 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kinto Day Off termoska oranžová 500 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Kinto Day Off termoska oranžová 500 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5200.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Cestovní lahve na vodu - Vydejte se na cesty s našimi praktickými cestovními lahvemi na vodu a užijte si svůj oblíbený nápoj kdykoliv a kdekoliv bez zbytečného plýtvání plastovými lahvemi. Podobné produkty: Kinto Day Off termoska žlutá 500 ml, Kinto Active termoska béžová 600 ml, Frank Green Original Black 740 ml, Asobu Urban Water Bottle 460 ml černá