KOLUMBIE BARRIQUE RUM FERMENTED – zrnková káva, 1000g

6 295 

Katalogové číslo: 14851000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Voní po rumu a alkohol v ní není. Vyrostla na slunci a spálená není, přijela z Kolumbie a unavená není. Mimořádná sklizeň Guillermo Alvareze přináší kávu mimořádné chuti a výjimečné kvality. Vždyť pochází z tradiční rodinné farmy, která kávovníky vysazuje do vulkanické půdy a jejich zrna nechává čtvrt roku zrát v rumových sudech. Výsledek posuďte sami. My jsme nadšeni!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KOLUMBIE BARRIQUE RUM FERMENTED – zrnková káva, 1000g

Cena za KOLUMBIE BARRIQUE RUM FERMENTED – zrnková káva, 1000g je 6295 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KOLUMBIE BARRIQUE RUM FERMENTED – zrnková káva, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. KOLUMBIE BARRIQUE RUM FERMENTED – zrnková káva, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14851000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Kávové legendy - Podobné produkty: KOLUMBIE BARRIQUE RUM FERMENTED – zrnková káva, 100g, KOLUMBIE BARRIQUE RUM FERMENTED – zrnková káva, 500g, KOLUMBIE BARRIQUE RUM FERMENTED – zrnková káva, 50g, KOLUMBIE BARRIQUE RUM FERMENTED – zrnková káva, 250g