KOLUMBIE EXCELSO SWISS WATER DECAFE – zrnková káva , 500g

604 

Katalogové číslo: 15210500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Dopřávat si všech chuťových nuancí a aromatických potěšení špičkové plantážní kávy? Ráno, v poledne a dokonce i večer? Proč ne! Když sáhnete po bezkofeinové Kolumbii Excelso Swiss Water Decafe, nemusíte se obávat potíží se spánkem nebo vysokým tlakem. Dočkáte se zážitku sladkého jako med, svěžího jako ovoce a příjemně nahořklého jako nejlepší čokoláda. Téhle kávě krom kofeinu absolutně nic nechybí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KOLUMBIE EXCELSO SWISS WATER DECAFE – zrnková káva , 500g

Cena za KOLUMBIE EXCELSO SWISS WATER DECAFE – zrnková káva , 500g je 604 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KOLUMBIE EXCELSO SWISS WATER DECAFE – zrnková káva , 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. KOLUMBIE EXCELSO SWISS WATER DECAFE – zrnková káva , 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15210500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková bezkofeinová káva - Podobné produkty: GUATEMALA HB SWISS WATER DECAFE – zrnková káva, 500g, GUATEMALA HB SWISS WATER DECAFE – zrnková káva, 1000g, PERU GRADE 1 SWISS WATER DECAFE BIO – zrnková káva, 500g, PERU GRADE 1 SWISS WATER DECAFE BIO – zrnková káva, 250g