KOSTARIKA FINCA EL ROSARI – Micro Lot, 500g

635 

Katalogové číslo: 11520500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Rodina je základ… dobré plantáže. Když před půl stoletím vysadil Moises Meza první kávovníky v oblasti Leon Cortes, už tušil, že dělá dobře. Dnes jedinečnou kávu pěstují ve stínu stromů jeho synové Javier a Gabriel. Na jejich mikroloty čekají kávomilci na celém světě velmi netrpělivě. Ten poslední má jemnou, mléčně čokoládovou chuť osvěženou tóny třešní. Bez nadsázky nejlepší káva z Kostariky dostane i vás.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KOSTARIKA FINCA EL ROSARI – Micro Lot, 500g

Cena za KOSTARIKA FINCA EL ROSARI – Micro Lot, 500g je 635 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KOSTARIKA FINCA EL ROSARI – Micro Lot, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. KOSTARIKA FINCA EL ROSARI – Micro Lot, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11520500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva přímo od farmářů a kávové legendy - Podobné produkty: Peru SHB EP Finca Rosenheim – microlot, 500g, SALVADOR SHG RED BOURBON FINCA SANTA ADELAIDA – Micro Lot, 1000g, EL SALVADOR SHG FINCA LOMA LA GLORIA – Micro Lots, 250g, PERU FINCA EL HIGUERON – Micro Lot, 100g