Krakakoa – Arenga Tmavá 100 %

180 

Katalogové číslo: 2773 Kategorie:
Značka: Krakakoa

Popis

Jedná se o 100% sumaterské kakao v jeho nejčistší podobě. Složitá tyčinka s robustní přirozenou kyselostí fermentovaného kakaa a komplexní zemitou vůní.

Složení: kakaová hmota

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Krakakoa – Arenga Tmavá 100 %

Cena za Krakakoa – Arenga Tmavá 100 % je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Krakakoa – Arenga Tmavá 100 % dozvědět více informací?

Ano můžete. Krakakoa – Arenga Tmavá 100 % – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2773.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokoládové nářadí – mechanik sada č. 1 – Čokolandia, Čokoládová sada – Pro učitele Malá, Čokolandia Čokoládová sada – Čajový set, Auro Chocolate Auro – Tmavá Čokoláda 64% s praženými kakaovými boby