Krakakoa – Tmavá mléčná 53% čokoláda s příchutí skořice

180 

Katalogové číslo: 2776 Kategorie:
Značka: Krakakoa

Popis

Tmavá mléčná čokoláda, část sladká, částečně pikantní shovívavost voňavé skořice se harmonicky mísí se smetanovým karamelem.

Složení: kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, skořice, slunečnicový lecitin, vanilka

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Krakakoa – Tmavá mléčná 53% čokoláda s příchutí skořice

Cena za Krakakoa – Tmavá mléčná 53% čokoláda s příchutí skořice je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Krakakoa – Tmavá mléčná 53% čokoláda s příchutí skořice dozvědět více informací?

Ano můžete. Krakakoa – Tmavá mléčná 53% čokoláda s příchutí skořice – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2776.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Maxi sada čokoládového nářadí s kladivem – Čokolandia, Definite Chocolate Definite – Tmavá 80%, Čokolandia Čokoládová sada – veteráni, Krakakoa – Tmavá 59 % s mořskou solí a pepřem