KRÉMOVÉ SUŠENKY – zrnková káva, 50g

69 

Katalogové číslo: 11630050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Čokoláda a mléko, černá a bílá. Nejlepší chuťová i barevná kombinace pro ty, kdo milují kulaté plněné sušenky. Jakmile trochu křupnou, hned oblaží smysly sladkými tóny jemného mléka a nezaměnitelně aromatického kakaa. Není těžké se zamilovat. Abyste si mohli oblíbené krémové keksíky vychutnávat bez obav z kalorické smršti, upražili jsme speciální „sušenkovou“ kávu. Je lahodná, ochutnejte!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KRÉMOVÉ SUŠENKY – zrnková káva, 50g

Cena za KRÉMOVÉ SUŠENKY – zrnková káva, 50g je 69 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KRÉMOVÉ SUŠENKY – zrnková káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. KRÉMOVÉ SUŠENKY – zrnková káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11630050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva ochucená 100% Arabica - Podobné produkty: SMETANOVÁ zrnková káva, 100g, KRÉMOVÉ SUŠENKY – zrnková káva, 100g, ČOKOLÁDOVÁ zrnková káva, 100g, VAJEČNÝ LIKÉR zrnková káva, 50g