Kruve čistící kartáč černý

340 

Katalogové číslo: 4045 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Kruve

Popis

Silikonový čistící kartáč s kovovým jádrem v černé barvě od značky Kruve. Skvělý pomocník při čištění špatně dostupných míst u vašich karaf, chemexů a dalších nádob.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kruve čistící kartáč černý

Cena za Kruve čistící kartáč černý je 340 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kruve čistící kartáč černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Kruve čistící kartáč černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4045.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Mlýnky na kávu - Probouzíme vaše smysly kávou z čerstvě namletých zrn - s našimi mlýnky na kávu si můžete užít každé ráno perfektní šálek kávy přímo z vaší domácí kuchyně! Podobné produkty: Victoria Arduino Atom E1 Prima Cappellini Red, Mahlkönig E80S, Fellow Ode Brew Grinder, Rancilio STILE, white