LAVA METAL Litinový rendlík 16 cm – modrý

2 390 

Katalogové číslo: 8680215496090 Kategorie: , ,

Popis

Tento modrý rendlík s pokličkou je ideální pro vaření a zapékání jídel. Má průměr 16 cm a objem 1,35 l, jeho délka s úchytem je 34,5 cm a výška 9,5 cm. Má tloušťku dno 4,5 mm a hrany 3,5 mm. Rovnoměrně se prohřívá a udržuje teplo a díky tomu můžete vařit při nízké teplotě, což přináší úsporu energie. Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků a ploten včetně indukce. Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot, takže se nepřipaluje. Tento rendlík je také vhodný k zapékání v troubě. Má krásné barevné provedení a lze jej jednoduše ručně umýt.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí LAVA METAL Litinový rendlík 16 cm – modrý

Cena za LAVA METAL Litinový rendlík 16 cm – modrý je 2390 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o LAVA METAL Litinový rendlík 16 cm – modrý dozvědět více informací?

Ano můžete. LAVA METAL Litinový rendlík 16 cm – modrý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8680215496090.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Litinové hrnce - Podobné produkty: LAVA METAL Litinový hrnec nízký kulatý 28 cm – červený, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 20 cm – zelený, LAVA METAL Litinový hrnec oválný 29cm – zelený, LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 18cm – zelený