LAVA METAL Litinový vysoký rendlík 18 cm – zelený

2 890 

Katalogové číslo: 8682998016656 Kategorie: , ,

Popis

Litinový rendlík je extra vysoký a vhodný pro pomalé vaření. Má průměr 18 cm, délku s rukojetí 37 cm a výšku 19,3 cm. Je vyroben z litiny, která úžasně vede teplo a zahřívá se rovnoměrně po celé ploše. Objem rendlíku je 3,2 l. Je vhodný pro všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce a můžete jej použít i pro zapékání do trouby. Díky akumulaci tepla je jídlo v rendlíku i po delší době stále teplé.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí LAVA METAL Litinový vysoký rendlík 18 cm – zelený

Cena za LAVA METAL Litinový vysoký rendlík 18 cm – zelený je 2890 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o LAVA METAL Litinový vysoký rendlík 18 cm – zelený dozvědět více informací?

Ano můžete. LAVA METAL Litinový vysoký rendlík 18 cm – zelený – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8682998016656.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Litinové hrnce - Podobné produkty: LAVA METAL Litinový hrnec oválný 33cm – zelený, LAVA METAL Litinový hrnec oválný 29cm – zelený, Litinový hrnec Lodge 4,7 l (Double Dutch Oven), LAVA METAL Litinový hrnec oválný 29cm – černý