LAVA METAL TRIO litinová pánev 22cm – zelená

1 250 

Katalogové číslo: 8682998023432 Kategorie:

Popis

Robustní litinová pánev s průměrem 22 cm a výškou 3,5 cm je rozdělena na tři pole, ideální pro přípravu fazolí, vajec, šunky a slaniny. Vyrobena je z kvalitní litiny, která je odolná proti korozi, poškrábání a odštípnutí, perfektně vede teplo a má dlouhou životnost. Pánvičku můžete použít na všech typech grilů a vařičů, včetně indukce, a je také vhodná na zapékání v troubě. Skvěle drží teplo, takže můžete pokrmy přímo servírovat a udržet je dlouho teplé. Litinové nádobí je oblíbené mezi šéfkuchaři a je prakticky nerozbitné. Výrobce: LAVA Metal. EAN: 8682998023432.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí LAVA METAL TRIO litinová pánev 22cm – zelená

Cena za LAVA METAL TRIO litinová pánev 22cm – zelená je 1250 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o LAVA METAL TRIO litinová pánev 22cm – zelená dozvědět více informací?

Ano můžete. LAVA METAL TRIO litinová pánev 22cm – zelená – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8682998023432.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Litinové nádobí - Podobné produkty: Litinový outdoorový hluboký hrnec s poklicí Lodge 7,6 l (Camp Dutch Oven), Koopman EXCELLENT břidlicová servírovací podložka 30cm Koopman, LAVA METAL Litinová pánev 20cm – zelená, LAVA METAL Kytara – litinový talíř s dřevěným podstavcem LAVA METAL Černá 0,82 kg 15,2 cm 5,5 cm 28,9 cm 0,18 l