Litinová děrovaná pánev Lodge Ø 16 cm s děrovanou pokličkou

969 

Katalogové číslo: 075536383873 Kategorie: , ,

Popis

Tato litinová "udicí" pánev se rychle zahřeje, takže na svém plynovém grilu snadno dosáhnete oné požadované kouřové chuti. Větrací otvory v pokličce umožňují ideálnímu množství kouře, aby se dostalo k vašemu jídlu. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Litinová děrovaná pánev Lodge Ø 16 cm s děrovanou pokličkou

Cena za Litinová děrovaná pánev Lodge Ø 16 cm s děrovanou pokličkou je 969 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Litinová děrovaná pánev Lodge Ø 16 cm s děrovanou pokličkou dozvědět více informací?

Ano můžete. Litinová děrovaná pánev Lodge Ø 16 cm s děrovanou pokličkou – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 075536383873.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Americké litinové pánve Lodge na gril - Podobné produkty: Litinová oválná servírovací miska Lodge 0,5 l, Litinový Wok Lodge Ø 35 cm, Lodge Litinová pečící forma ve tvaru lebek, Hluboká litinová pánev Lodge Ø 30 cm