Loveramics Brewers – 150 ml Floral Tasting Cup – Granite

559 

Katalogové číslo: 3228 Kategorie:
Značka: Loveramics

Popis

Degustační šálek značky Loveramics. Řada Floral je typická pro své otevřené hrdlo, díky kterému si vychutnáte květinové aroma káv.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Loveramics Brewers – 150 ml Floral Tasting Cup – Granite

Cena za Loveramics Brewers – 150 ml Floral Tasting Cup – Granite je 559 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Loveramics Brewers – 150 ml Floral Tasting Cup – Granite dozvědět více informací?

Ano můžete. Loveramics Brewers – 150 ml Floral Tasting Cup – Granite – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3228.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Brewers – 80ml Embossed Tasting Cup – Purple, Loveramics Egg – Cafe Latte 300 ml Cup and Saucer – Caramel, Loveramics Bond – 150 ml Cappuccino cup and saucer – Yellow, G. Benedikt Divers 80 ml šálek a podšálek