Loveramics Hutch – 250 ml Mug – Granite

696 

Katalogové číslo: 3219 Kategorie:
Značka: Loveramics

Popis

Šálek na kávu a čaj značky Loveramics s tlustými stěnami, které zajišťují udržení teploty kávy po delší dobu. Řada Bond má vyvýšenou spodní stranu, aby se nedotýkala stolu či podšálku a neodváděla tak teplo. Šálek má objem 250 ml.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Loveramics Hutch – 250 ml Mug – Granite

Cena za Loveramics Hutch – 250 ml Mug – Granite je 696 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Loveramics Hutch – 250 ml Mug – Granite dozvědět více informací?

Ano můžete. Loveramics Hutch – 250 ml Mug – Granite – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3219.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Hrnky na filtr a čaj - Čaj jako z pohádky s našimi kouzelnými hrnky na filtr - nechte se unášet vůní a chutí oblíbeného nápoje a užijte si moment klidu a pohody. Podobné produkty: Loveramics Hutch – 250 ml Mug – Gunpowder, Loveramics Starsky – 250 ml Mug – Red, Aoomi Kobe Mug C01 400 ml, Loveramics Hutch – 250 ml Mug – Caramel