Loveramics Pro Tea – 400 ml Teapot and Infuser – Teal

1 667 

Katalogové číslo: 3239 Kategorie:
Značka: Loveramics

Popis

Šálek na čaj značky Loveramics se sítkem a víčkem. Hrnek má kulovitý tvar, díky kterému voda může uvnitř cirkulovat. Součástí je nerezové sítko pro sypaný čaj. Objem Hrnku je 400 ml.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Loveramics Pro Tea – 400 ml Teapot and Infuser – Teal

Cena za Loveramics Pro Tea – 400 ml Teapot and Infuser – Teal je 1667 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Loveramics Pro Tea – 400 ml Teapot and Infuser – Teal dozvědět více informací?

Ano můžete. Loveramics Pro Tea – 400 ml Teapot and Infuser – Teal – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3239.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Servírování - V této kategorii najdete všechno, co potřebujete k dokonalému servírování! Od nádobí a příborů přes podnosy a tácy až po dekorační prvky, které dodají vašemu stolu tu správnou atmosféru. S naším sortimentem se stanete skutečným mistrem servírování a vaši hosté budou nadšeni! Podobné produkty: Fellow Joey Mug White 240 ml bílý, G. Benedikt Optimo 80 ml šálek bez ouška, Loveramics Brewers – 150 ml Nutty Tasting Cup – Basalt, G. Benedikt Country Range 160 ml šálek na víno