MALINOVÁ zrnková káva, 100g

115 

Katalogové číslo: 15600100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Na co si vzpomenete, když se řekne léto? My na vůni malin. Na zarostlé stráně, zapadající sluníčko a vzdálené volání kukačky. Podobnou romantiku teď přivoláte olíznutím kávové lžičky. Stačí si připravit konvičku Malinové zrnkové kávy a přizvat ke stolu ty, kteří jsou vám milí. Udělejte to bez ohledu na roční období. Chvíle pospolitosti bývají tak vzácné.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí MALINOVÁ zrnková káva, 100g

Cena za MALINOVÁ zrnková káva, 100g je 115 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o MALINOVÁ zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. MALINOVÁ zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15600100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva ochucená 100% Arabica - Podobné produkty: AMARETTO zrnková káva, 50g, ARAŠÍDOVÉ MÁSLO – zrnková káva, 50g, MALIBU zrnková káva, 100g, KRÉMOVÉ SUŠENKY – zrnková káva, 1000g