Maxi sada čokoládového nářadí pro elektrikáře – Čokolandia

1 599 

Katalogové číslo: 4013 Kategorie:
Značka: Čokolandia

Popis

Přemýšleli jsme, jak udělat sadu tak velkou, aby byla největší v naší nabídce. Vzali jsme našemu dědovi nějaký ten vercajk, položili ho do elegantního tmavého balení s mašličkou a zabalili. Když jsme to uviděli, museli jsme se o to podělit s vámi.

Přicházíme s naší maxi sadou plnou našeho originálního čokoládového nářadí! Vše ručně vyrábíme v České republice.

Každý kus je originál, proto může být barevně i váhově mírně odlišný

Složení: kakao min. 58 %, kakaové máslo, cukr, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka, barveno: E555, E551, E172, E132, E110, E129. Barviva E110 a E129 mohou ovlivnit činnost a pozornost dětí.

Alergeny: sójový lecitin

Naše čokoláda je bez lepku a přidaných tuků

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Maxi sada čokoládového nářadí pro elektrikáře – Čokolandia

Cena za Maxi sada čokoládového nářadí pro elektrikáře – Čokolandia je 1599 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Maxi sada čokoládového nářadí pro elektrikáře – Čokolandia dozvědět více informací?

Ano můžete. Maxi sada čokoládového nářadí pro elektrikáře – Čokolandia – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4013.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládová sada – Kulečník, Čokoládové nářadí – Sada nářadí se šuplerou č. 2 – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová sada – Pirát, Čokolandia Ferrari – Čokoládový znak