Melitta Cafina XT4

199 000 

Katalogové číslo: 509 Kategorie:
Značka: Melitta

Popis

Melitta řady XT patří mezi absolutní špičku ve své kategorii. 
Kávovar je v základní výbavě, možnost dokoupit příslušenství, například lednici, nahřívání šálků, napěňovač mléka, druhý mlýnek apod.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Melitta Cafina XT4

Cena za Melitta Cafina XT4 je 199000 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Melitta Cafina XT4 dozvědět více informací?

Ano můžete. Melitta Cafina XT4 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 509.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Profesionální automatické kávovary - Užijte si dokonalou kávu každý den s našimi profesionálními automatickými kávovary - nechte se unášet vůní a chutí čerstvě mletých zrn. Podobné produkty: F12 Big Plus, Saeco Iperautomatica, Saeco Aulika Evo Top, Saeco Aulika Evo Office