Millésime Madagascar 55% mléčné pralinky BIO

180 

Katalogové číslo: 2806 Kategorie:
Značka: Millésime

Popis

Terroir: údolí Sambriano
Boby: Trinitario
Plantáž: Akesson

Mezi mořem a horami se regionu Ambanja říká také údolí Sambirano, podle názvu řeky, která jím protéká ze srdce severní části země. Po celém toku Sambirano k moři jsou plantáže kávy, bylinek, parfémů a zejména kakaa, známého svou výjimečnou vůní. Tyto fazole pocházejí z Akessonské plantáže, kde kakao roste společně s vanilkou, paprikou, růžovými bobulemi a dalším kořením.

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, cukr, mandle, lískové ořechy

Obsahuje ořechy a mléko.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Millésime Madagascar 55% mléčné pralinky BIO

Cena za Millésime Madagascar 55% mléčné pralinky BIO je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Millésime Madagascar 55% mléčné pralinky BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Millésime Madagascar 55% mléčné pralinky BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2806.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládová sada – Velikonoce č. 2, Čokoládová sada – Pro novináře, Čokoládové nářadí – Sada matiček – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová sada – Kamion