Millésime Peru 55% s karamelem a soleným máslem BIO

180 

Katalogové číslo: 2803 Kategorie:
Značka: Millésime

Popis

Terroir: Lamas
Fazole: Criollo a Trinitario
Via: Oro Verde Cooperative

Plantáže, ležící v oblasti San Martin v severním Peru, jsou roztroušeny v tropické krajině. Tato oblast je rezervací pro ohrožené druhy, které jsou chráněny v národním parku Río Abiseo a národním parku Cordillera Azul. Jezera, jako je Lago Lindo a Lago Azul, nabízejí skvěle křišťálově čistou vodu. V deštném pralese Lamas umožňuje vlhkost dokonalý rozvoj pěstování kakaa. Plantáže jsou pěstovány ekologicky. Tyto fazole nabízejí výjimečnou čokoládu se složitými tóny květin a kořeněného ovoce.

O společnosti Oro Verde
Družstvo bylo založeno 7. prosince 1999 padesáti šesti pěstiteli kávy z provincie Lamas, region San Martin. Spojuje dvě kultury (vysokých) And a hlubokých deštných pralesů Amazonie. Tři čtvrtiny farmářů jsou domorodí Chanca Lamista, Quechua nebo Kichwa z Lamasu, zbytek jsou migranti. Pěstují hlavně kávu a kakao.
V rámci hesla „vyrábět se štěstím“ se od roku 2010 pracuje na obnově degradovaných oblastí. Například vysazením dvou milionů domorodých stromů, které vytvoří příznivé podmínky pro flóru a faunu. Oro Verde tímto způsobem pomáhá zvrátit změnu klimatu.
V roce 2020 mělo družstvo 1203 členů.

 

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo (3,8%), cukr, glukóza, sušené mléko, máslo (12,2%), sůl.

Obsahuje mléko. Může obsahovat stopy ořechů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Millésime Peru 55% s karamelem a soleným máslem BIO

Cena za Millésime Peru 55% s karamelem a soleným máslem BIO je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Millésime Peru 55% s karamelem a soleným máslem BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Millésime Peru 55% s karamelem a soleným máslem BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2803.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Georgia Ramon Mléčná Kakao Lassi BIO, Čokolandia Čokoládová sada – Čajový set, Auro – Rostlinná bílá 34% čokoláda s Cheesecake Calamansi, Čokolandia Čokoládová sada – Retro PC č. 2