Moccamaster náhradní konvice 1,25 l

1 699 

Katalogové číslo: 457 Kategorie:
Značka: Technivorm

Popis

Náhradní konvice pro přípravu překapávané kávy s kávovary Moccamaster. Je kompatibilní s KBGT a objem konvice je 1,25 litru.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Moccamaster náhradní konvice 1,25 l

Cena za Moccamaster náhradní konvice 1,25 l je 1699 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Moccamaster náhradní konvice 1,25 l dozvědět více informací?

Ano můžete. Moccamaster náhradní konvice 1,25 l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 457.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Domácí překapávače - Pro ty, kteří se nechtějí spokojit s obyčejným kávovarem, jsou domácí překapávače tím pravým řešením. Vyberte si z naší široké nabídky a připravte si svou oblíbenou kávu s dokonalou chutí a aroma přímo v pohodlí svého domova. Podobné produkty: Moccamaster KBG Select Technivorm žlutý, Moccamaster KBG Select Technivorm pastelově modrý, Wilfa WSPL-3B, Wilfa Svart Classic CCM-1500S stříbrný