Monix DIAMOND titanová pánev 28cm

937 

Katalogové číslo: 8435092427831 Kategorie:

Popis

Tato pánev série Diamond o průměru 28 cm je vyrobena z velmi kvalitního materiálu. Třívrstvý nepřilnavý povrch Quantanium s minerály obohaceným povrchem obsahujícím i částice titanu zajišťuje tvrdost a odolnost. Ergonomická nerezová rukojeť umožňuje snadné uchycení. Pánev je vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukce a dokáže i dopékat pokrmy v troubě. Díky nepřilnavému povrchu je možné vařit bez oleje nebo s minimálním množstvím tuku pro zdravější přípravu jídel. Celková délka s úchytem je 46 cm a výška 6 cm.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Monix DIAMOND titanová pánev 28cm

Cena za Monix DIAMOND titanová pánev 28cm je 937 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Monix DIAMOND titanová pánev 28cm dozvědět více informací?

Ano můžete. Monix DIAMOND titanová pánev 28cm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8435092427831.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Granitové a nepřilnavé nádobí - Podobné produkty: Korkmaz Proline Nero pánev 26 cm, Monix DIAMOND titanová pánev 20cm Monix 20 cm, Korkmaz Montana – granitová omeletka 20 cm Korkmaz, Korkmaz Montana – granitový kastrol 4l