Monix DIAMOND titanový kastrol 24cm

1 069 

Katalogové číslo: 8435092427763 Kategorie:

Popis

Kvalitní kastrol MONIX s průměrem 24 cm a výškou 7 cm je praktickým doplňkem do Vaší kuchyně. Třívrstvý nepřilnavý povrch Quantanium s částicemi titanu zajišťuje vysokou odolnost a tvrdost. Rukojeti z nejkvalitnější nerezové oceli umožňují dokonalé uchycení, součástí je i poklička z tvrzeného skla. Nádobí lze použít na všechny typy sporáků včetně indukce, a je vhodné i pro pečení v troubě bez pokličky. Umožňuje přípravu zdravých pokrmů bez oleje nebo s minimálním množstvím tuku.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Monix DIAMOND titanový kastrol 24cm

Cena za Monix DIAMOND titanový kastrol 24cm je 1069 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Monix DIAMOND titanový kastrol 24cm dozvědět více informací?

Ano můžete. Monix DIAMOND titanový kastrol 24cm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8435092427763.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Granitové a nepřilnavé nádobí - Podobné produkty: Monix Titan rock rendlík 16 cm Monix, Monix Titan rock rendlík 16 cm, Monix Titan rock pánev 28 cm Monix, Monix Premiere pekáč