Naive Naïve Spices Tmavá 68 %

230 

Katalogové číslo: 2180 Kategorie:
Značka: Naive

Popis

Složení: Kakao, cukr, kakaové máslo, skořice (5%), ancho chili (2%), hřebíček (1%), vanilka (1%).

Chtěli byste se ztratit na ostrově koření plném meandrujících řek, bažin a skalnatých sopek? Představte si veslování přes husté mangrovy a záhadné bažiny a poslouchejte cvrlikající hmyz. Květy jasných květů a staré skořicové stromy na vás mávají svýma dřevěnýma rukama. Vzduch je svěží s vůní vanilky a nad vašimi hlavami se snášejí šedé nadýchané mraky.

– Domantas Uzpalis, chocolatier

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Naive Naïve Spices Tmavá 68 %

Cena za Naive Naïve Spices Tmavá 68 % je 230 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Naive Naïve Spices Tmavá 68 % dozvědět více informací?

Ano můžete. Naive Naïve Spices Tmavá 68 % – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2180.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládová sada – Traktorista, Čokolandia Čokoládové číslo 1-9 Číslo: 2, Čokolandia Čokoládový kulturista, Čokolandia Čokoládová sada – Tenisové rakety