Nivona NICR 759 pronájem kávovaru Délka pronájmu 30 dnů

12 000 

Značka: Nivona

Popis

Krátkodobé zapůjčení kávovaru Nivona 759, který dokáže připravit také mléčné nápoje. Dostupné pouze při osobním předání v Luhačovicích.
Vratná kauce 5 000 Kč.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nivona NICR 759 pronájem kávovaru Délka pronájmu 30 dnů

Cena za Nivona NICR 759 pronájem kávovaru Délka pronájmu 30 dnů je 12000 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nivona NICR 759 pronájem kávovaru Délka pronájmu 30 dnů dozvědět více informací?

Ano můžete. Nivona NICR 759 pronájem kávovaru Délka pronájmu 30 dnů – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1793-1916.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Domácí automatické kávovary - Už nikdy nebudete muset čekat v frontě v kavárně - s našimi domácími automatickými kávovary si připravíte dokonalou kávu přímo v pohodlí vašeho domova. Podobné produkty: Nivona NICR 825, Nivona NICR 520, Nivona NICR 560, Nivona NICR 759 pronájem kávovaru Délka pronájmu 2 dny