Nivona NICR 769

29 900 

Značka: Nivona

Popis

Automatický domácí kávovar s kompaktními rozměry pro milovníky kávy. Kávovar s extrémně tichým mlýnkem a s Bluetooh připojením na Váš chytrý telefon. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nivona NICR 769

Cena za Nivona NICR 769 je 29900 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nivona NICR 769 dozvědět více informací?

Ano můžete. Nivona NICR 769 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 749.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Domácí automatické kávovary - Už nikdy nebudete muset čekat v frontě v kavárně - s našimi domácími automatickými kávovary si připravíte dokonalou kávu přímo v pohodlí vašeho domova. Podobné produkty: Nivona NICR 759 pronájem kávovaru Délka pronájmu 30 dnů, Nivona NICR 560, Nivona NICR 759 pronájem kávovaru Délka pronájmu 14 dnů, Nivona NICR 799