Nuova Simonelli Appia Life 1GR V Barva Červená

91 718 

Katalogové číslo: 668-2118 Kategorie:

Popis

Bezproblémový profesionální pákový kávovar za opravdu příjemnou cenu? Pak byste brali Appiu Life 1GR V. Nová generace vychází z výhod svého předchůdce a inovativní technologií je přetvořen na maximálně spolehlivý kávovar pro každodenní život v kavárně.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nuova Simonelli Appia Life 1GR V Barva Červená

Cena za Nuova Simonelli Appia Life 1GR V Barva Červená je 91718 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nuova Simonelli Appia Life 1GR V Barva Červená dozvědět více informací?

Ano můžete. Nuova Simonelli Appia Life 1GR V Barva Červená – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 668-2118.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší profesionální pákové kávovary - Užijte si lahodnou kávu jako z kavárny přímo v pohodlí vašeho domova s našimi profesionálními pákovými kávovary. Díky špičkové technologii a inovativním funkcím budete mít vždy dokonalou kávu, která vám dodá energii na celý den. Vyberte si z naší široké nabídky a objevte nové chuťové zážitky! Podobné produkty: Victoria Arduino 358 White Eagle 3GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá, Victoria Arduino Black Eagle Maverick T3 3GR Dávkování Nastavitelné, Barva Stříbrná, Victoria Arduino 358 White Eagle 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Bílá, Nuova Simonelli Aurelia Wave 3GR S Barva Černá