Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Bílá

214 170 

Katalogové číslo: 673-2156 Kategorie:

Popis

Spolehlivost i výkon kávovarů Appia jsou ve verzi Appia Life ještě vylepšené. V tomto modelu XT má třípákový kávovar Appia Life ještě digitální displej pro přímý „feed back“ o dění v kávovaru a snadné nastavení parametrů přípravy kávy či funkcí kávovaru.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Bílá

Cena za Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Bílá je 214170 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Bílá dozvědět více informací?

Ano můžete. Nuova Simonelli Appia Life XT 3GR V Barva Bílá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 673-2156.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší profesionální pákové kávovary - Užijte si lahodnou kávu jako z kavárny přímo v pohodlí vašeho domova s našimi profesionálními pákovými kávovary. Díky špičkové technologii a inovativním funkcím budete mít vždy dokonalou kávu, která vám dodá energii na celý den. Vyberte si z naší široké nabídky a objevte nové chuťové zážitky! Podobné produkty: Victoria Arduino 358 White Eagle 2GR Dávkování Nastavitelné, Barva Chromová, Victoria Arduino Eagle One 3GR Dávkování Nastavitelné, Barva Stříbrná, Nuova Simonelli Aurelia Wave T3 3GR Dávkování Nastavitelné, Barva Černá, Nuova Simonelli Aurelia Wave 3GR Digit Barva Bílá