Nuova Simonelli Nerezový šroubek Mythos 15030086

79 

Katalogové číslo: 5146 Kategorie:

Popis

Nerezový šroubek pro upevnění mlecí komory u mlýnků MYTHOS ONE.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nuova Simonelli Nerezový šroubek Mythos 15030086

Cena za Nuova Simonelli Nerezový šroubek Mythos 15030086 je 79 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nuova Simonelli Nerezový šroubek Mythos 15030086 dozvědět více informací?

Ano můžete. Nuova Simonelli Nerezový šroubek Mythos 15030086 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5146.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Bialetti náhradní trychtýř pro hliníkové moka konvičky na 6 šálků, Wilfa Svart WSCG-2 Mlecí kameny, Eureka násypka Atom 300 g pro espresso mlýnek, ECM tryska (4 dírky)