Nuova Simonelli rotační čerpadlo 200 l/h

3 790 

Katalogové číslo: 5124 Kategorie:

Popis

Rotační čerpadlo pro kávovary s kapacitou 100 l za hodinu a nastavitelným výstupním tlakem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nuova Simonelli rotační čerpadlo 200 l/h

Cena za Nuova Simonelli rotační čerpadlo 200 l/h je 3790 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nuova Simonelli rotační čerpadlo 200 l/h dozvědět více informací?

Ano můžete. Nuova Simonelli rotační čerpadlo 200 l/h – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5124.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Nuova Simonelli Brass Washer 27x17x2 rough 40000005, Porlex II náhradní vnější mlecí kámen, ECM filtr (košík) 8-10g, Comandante skleněná nádoba na mletou kávu, transparentní